„Ważne jest by nigdy nie przestać pytać.. Kto nie potrafi pytać, nie potrafi żyć”

Albert Einstein

„Każda sesja była dla mnie wyjątkowa, zarówno w podejściu do tematu jak i w rodzaju zastosowanych narzędzi. Osobiście ogromnie skorzystałem z doświadczenia jakim jest coaching. Szczególnie doceniam wsparcie jakie otrzymałem ustanawiając nowe cele przy otwieraniu mojej firmy. Po prostu fantastyczne!”

Właściciel, branża telekomunikacyjna

  

„Agnieszka Brukszo to umiejętny i doświadczony coach
z optymistycznym i empatycznym nastawieniem do Klienta. Czułam się zadowolona z każdej sesji. Odkryłam ścieżki o których wcześniej nie myślałam, a co ważniejsze, jestem teraz bardziej skoncentrowana na swoich celach i na rzeczach, które pozwalają mi je osiągnąć”

Kierownik marketingu, branża turystyczna

 

„Spotkania z p. Agnieszką Brukszo były dla mnie niezwykle pomocne i uświadamiające. Omawianym celem było znalezienie nowej satysfakcjonującej pracy. W trakcie spotkań uświadomiłam sobie bardzo istotne elementy idealnej pracy oraz ustaliłam bardzo konkretne działania w tym kierunku. Dzięki temu proces poszukiwań nabrał wyraźnego tempa i kierunku”.

Kierownik inwestycji, branża nieruchomości

 

„Sesje z BrandU były dla mnie odkrywcze, wręcz oświecające. Od pierwszego spotkania czułem się komfortowo i w pełni zrozumiany, co pozwoliło na otwartą analizę opcji i rozwiązanie ważnych tematów. Cały proces był bardzo profesjonalny i definitywnie polecam Agnieszkę Brukszo jako coach’a”

Dyrektor zarządzający, branża jubilerska

„Cudowny dowód na siłę i moc coachingu oraz na umiejętności samego coacha!! Agnieszka umożliwi Ci zrozumienie jak udoskonalić siebie jako lidera, jak działać i przejąć kontrolę nad przyszłością pokonując swoje własne ograniczenia i obawy. Patrzeć do przodu z pełną wiarą we własne możliwości”.

Dyrektor rozwoju, branża lotnicza

 

„Z ogromnym przekonaniem polecam BrandU każdemu kto szuka profesjonalnego coach’a. Jeśli jesteś gotowy pracować nad swoim rozwojem i podejmować pozytywne działania, to trafiłeś pod właściwy adres, osiągniesz co tylko zechcesz.”

Kierownik projektów, branża energetyczna

 

„Dzięki firmie BrandU zrozumiałem jak zwiekszyć swoje osiągniecia zawodowe (coś czego wcześniej nie byłem świadom). Ogólnie poleciłbym Agnieszkę Brukszo jako coach’a każdemu. Bardzo wzmacniajace doświadczenie. Dziekuję!”

Kierownik działu, firma konsultingowa

Agnieszka Brukszo

mail          abrukszo@brandu.com.pl
tel             +48 601 286 945
skype       BrandUcoaching

executive and life coaching

Built with Berta