„Człowiek może osiągnąć wszystko, cokolwiek wymyśli
i w co uwierzy”

Napoleon Hill

Agnieszka Brukszo

Profesjonalny Personal Performance Coach z dyplomem
i akredytacją The Coaching Academy w Londynie i ze specjalizacją w Coachingu Korporacyjnym i Zarządczym. Coach Mentor ICF Global. Ekspert w zakresie komunikacji, przywództwa i talentu. Prowadzi coaching w stylu wysokiej energii, inspiracji i katalizatora w podróży od
 „chcę” do „mogę”.

Swoje doświadczenie w osiąganiu sukcesów i pracy z ludźmi czerpie z 20-letniej kariery w międzynarodowych korporacjach
(IKEA, Coty, Statoil), gdzie pełniła funkcje zarządcze w działach marketingu i strategii zarówno w Polsce jak i za granicą. W miarę rozwoju swojej kariery kierując dużymi zespołami przeszła od roli doradcy, poprzez mentora do coach’a. Absolwentka wydziału HZ SGPiS (obecnie SGH), MBA Gdańskiej Fundacji Kształcenia Menedżerów, Ambasador w Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Prywatnie żona i matka dwóch córek, pilot w rajdach starych samochodów, architekt hobbysta i fotograf amator. Wolny czas inwestuje w podróże i naturę. Ulubione sporty to narty, golf i chodzenie po górach. Coaching jest jej pasją, w której może połączyć skuteczność wysokiej klasy menedżera z pomaganiem innym w rozwoju i osiąganiu swojego potencjału. Wierzy w to, że Cel to Marzenie z określoną Datą.

Agnieszka Brukszo

mail          abrukszo@brandu.com.pl
tel             +48 601 286 945
skype       BrandUcoaching

executive and life coaching

Built with Berta